FRONIUS TTG2600A TIG TORCH Fronius
FRONIUS TTG2600A TIG TORCH
TTG2600A F/4m
Skip to product information
FRONIUS TTG2600A TIG TORCH
Shipping calculated at checkout.
ModelTTG2600A F/4m
Brand: Fronius
TTG2600A, Tig Manual Welding Torches Gas-Cooled F Connection
The welding torches in the TTG range are gas-cooled TIG welding torches with plug-on or screw-on gas nozzles, available in power categories 120A, 160A, 220A and 260A.